RİCOCHET 2


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Sal, 19 Mar 2019 ]
Toplam 19 ziyaret
2 benzersiz ziyaretçi

  • Oyuna  Başlarken

  Counterstrike ilk roundunda 800$ la oyuna başlarsınızve bu parayla tabanca dışında silah alamazsınız!

genellikle oyuncular 7 mermi kapasiteli Desert Eagle adlı silahı alırlar! silah oldukca etkilidir;  ama catışma için uygun değildir! D.eagle daha çok; uzun menzilli kullanıma uygundur! Yakın temasta çok ağır hareket ettiği için; hedefi tutturmak konusu çoğunlukla teasdüfden ibarettir! Biz bu konuda çatışma için daha seri olan silahları tavsiye ediyoruz! örneğin: FN Five-Seven verdiği hasar düşük ama seri olması bu boşluğu dolduruyor! hem seri hemde güçlü bir silah alarak başlamak isterseniz SIG P228 cok uygun bir tercih olur!
çift elli tabanca olan Beretta 69G Elite .9×19 da harika bir başlangıç silahı olabilir! Güçlü ve orta menzile sahiptir! Yakın temas çatışma için çok iyi sonuç yaratabilir! Tabiki sonuç sizin kıvrak ve seri olmanıza bağlı çünkü sizi ıskalayan rakip şarjör değiştirirken siz ateş etmeye devam edebilirsiniz!

sizin için önemli olan ikinci raund ise; silah almadan yolunuza devam etmek en iyisi! çünkü otomatik alınan silahlarda oldukca etkilidir! USP .45ACP Tactical seri ve orta güclü bir silahtır. Orta menzilli bu silah rahatlıkla hedefi vurmanızı sağlar.Glock 18C Select Fire
ise iki seçenekli atış sayesinde gücünü artırmaktadır.bir şarjörde 20 ye 7 atış seçenekleri sunmakdadır! Her iki seçenekde de hedefi vurmanız çok kolaydır. sekme oranları oldukça düşüktür.

Oyun içinde alacağınız silahlar sizin çatışma stilinize uygun olduğu sürece etkili oyununuz göz önünde olacaktır! Seçtiğiniz silahlara göre oynamak yada oyununuza göre silah almak etkili bir oyun için vaz geçilmez unsurlardan biridir.

Ucuz silahlarda pahalı silahlar kadar etkilidir. Taktiksel anlayışınızı silahınızla bütünleştirmek ;Oyun içindeki gelişmeleri takip edebilmek mükemmel bir oyuncu olmanın esasıdır.

MP5 Navy silahından incelemeye başlayalım. Parası olmayan bir oyuncunun alacağı ilk silahtır. Orta menzilli oluşu silahın çatışma için kullanılması gerektiğinin göstergesidir. Şahsen en çok tercih ettiğim silahlar arasında 2 numaradır. Aynı özellikleri taşıyan bir tabancayla desteklemek yani SIG P228 beraberinde almak, alışkanlıklarım arasındadır.Hızlı dolum özelliği seri bir oyuncunun hızına hız katmaktadır.

Streyr TMP Çok nadir kullandığım bir silahtır!  genellikle fy_iceworld türü maplarda aldığım düşükmenzilli bu silah seri atış özelliği ile yakın temasta istenilen etkili olmaktadır!

MAC-10 Çok nadir kullandığım bir silahtır!  genellikle fy_iceworld türü maplarda aldığım düşükmenzilli bu silah seri atış özelliği ile yakın temasta istenilen şekilde etkili olmaktadır!

FN P90 Uzun menzilli bu silah ağır olmaması yönünden avantajlı. 1 jarjörde 50 mermi kapesitesi olması yakıntemasta + avantajlar getirebilir. FN M249 PARA makinelisine tercih ederim.

H&K UMP 25 mermi kapesiteli jarjörü ve orta mesafeli menzili ile çatışmada olan arkadaşlarınızı biraz geriden savunabilirsiniz. yakın temas çatışmalarda ise etkili mermisi sayesinde rakibinizi çok rahat bi şekilde öldürebilirsiniz.

AK-47 Orta menzilli ve güçlü bir silahtır! Kontrolüde bir o kadar zordur. Seken zumu rakibinize isabet ettirmeniz için uzun ve orta mesafelerde seyrek atış yöntemini kullanmanız gerekmektedir. Daha çok pusu yapan oyuncuların ve takım koruyucularının kullanması gerektiği kanısındayım!

SG552 Commando Bu silah Steyr AUG a göre daha uzun menzilli olup eşdeyer güce sahiptir! Orta dereceli zoom sayesinde hedefi rahatlıkla görebilmenizi sağlar! Bu silahı takım öncülerinin ve takım koruyucularının olması gerektiğini düşünmekteyim!

Steyr AUG Her ne kadar SG552 Commando ile aynıymış gibi görünsede aralarında menzil farkı olduğunu tekrardan hatırlatırım. Orta dereceli zoom sayesinde hedefi rahatlıkla görebilmenizi sağlar! Takım öncüleri ve takım koruyucularının öncelikli tercihleri bu silah olmalıdır. Popüler server'larda bu silahın daha çok acemilerin aldığı kanısındayım! SG552 Commando ve Steyr AUG kendilerine göre kullanma zorluğu yaratan bi silahtır! Bu silaha alışan kişilerin diğer silahlarla oynama zorluğu çektiği görüşü hakimdir!

M4A1 Carbine Her oyuncunun kullanabildiği ustaların ise vaz geçemediği bir silahtır. orta menzilli olmasına rağmen ustasının elinde uzun mesafe hedefleri bir kaç mermiyle vurabilmektedir. Orta ve yakın temas çatışmalarda da etkilidir. Seri atışa olanak verir. MP5 Navy den önce 1 numaralı tercihimdir.

Steyr Scout Sniper Rifle Uzun menzilli ve orta güçteki bu silah zoomsuz hızlı atış olanağı sunar son zamanlarda çeşitli hile programları sayesinde bu silahı kullanıp etkili vuruşlar yapan kişilere hile denmektedir! Bu sebepden dolayı kullanmamaya kara verdiğim 4 numaralı tercihimdir. Takım koruyucuların ve uzun menzilte pusu kuran oyuncuların kullanabileceği bir silah türüdür.

Artic Warfare Magnum (AWP) Çok güçlğ ve çok uzun menzile sahip olan silah benim 3 numaramdır. Awp mapları haricinde artık kullanmamayı tercih ediyorum! Genellikle hileli oyuncuların kullandığı ve hilelerinin belli olmadığı tek silahtır diye düşünüyorum! Ustalarının awp ile çatışmalara bile çekinmeden girebilfiği bu silahı kullanmak her babayiğidin harcı değildir.

G3/SG1 Sniper Rifle Güçlü ve çok uzun menzilli bu silah sei atış ve çift zoom sayesinde hedefi vurmanıza olanak verir. Kardeşi diyebileceğimiz SIG SG-550 ise orta menzillidir.

FN M249 PARA Orta menzilli ve çok güçlü olan bu silah ağır oluşuyla meşhurdur! ama 200 mermi kapasiteli oluşu bu kusurunu örtpas etmektedir. Daha çok küçük ve kalabalık map larda kullanılması tavsiye edilir.

19:07:18 2007-11-04

Co-BaN

Editör Bilgileri

red valentino


Editöre Ulaşın

En Son Güncellenenler

freebsd
apiterapi
azdavay_bakirci
aramamotorlari
uyku
kazimkoyuncu
peyzaj

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi